0 532 517 16 76

Bakırköy Jeneratör Servisi – ARIZA VARSA ÇÖZÜMDE VAR

Bakırköy Jeneratör Servisi

Bakırköy Jeneratör Servisi

Bakırköy jeneratör servisi olarak Bakırköy ve çevre ilçelerde 2.el jeneratör alım-satım, jeneratör yedek parça temini, sıfır jeneratör satışı ve jeneratör bakım-onarım hizmetleri veriyoruz. Halihazırda bir çok işletme, ofis ve konutlara da arıza ve bakım işlemlerinde teknik servis olarak hizmet veriyoruz.

İlçede bulunan Marmara Forum  ve Galleria gibi AVM ve çevresinde bulunan işletmelerin, kafe ve restoranların birçoğuna jeneratör temin ediyoruz. Elektrik enerjisinin gerekliliğini çokça hisseden Bakırköy de yine birçok konut, bina ve rezidansın jeneratör ihtiyacını, onarım ve bakım işlemlerini karşılıyoruz.

Bakırköy Jeneratör Servisi Jeneratör Kiralama

Bakırköy Jeneratör Servisi Jeneratör Kiralama

Bakırköyde Hangi Semtlere Hizmet Veriyoruz ?

Özellikle Ataköy, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik, ve Osmaniye ve diğer tüm ilçelere hizmet veriyoruz. Ataköy’ün 10 kısımdan oluşan bölümlerinde ki tüm site yerleşkelerine jeneratör satışı yapıyoruz. Halihazırda devam eden inşaat ve yol çalışmaları için jeneratör temin ediyoruz. İlçede ve diğer tüm semtlerde ki kamu kurum ve kuruluşlarına tüm marka ve modellerde jeneratör satışı yapıyor ve tüm periyodik bakım süreçleriyle ilgileniyoruz.

Bakırköy Jeneratör Yedek Parça

Bakırköy Jeneratör Yedek Parça

Yakıtlarına Göre Jeneratörler

Jeneratörler yakıtlarına göre 5 çeşit olarak değerlendirilir. Ağır fosil yakıtlı jeneratörler (HSO), Dizel, Benzin/Lpg, Doğalgaz/Biogaz ve son olarak Çift Yakıtlı jeneratör çeşitleri vardır. Jeneratör seçiminde ve maliyet hesaplamalarında bu yakıt türleri önemli bir faktördür. Jeneratör seçimi yapmak için bizleri telefon numaramızdan arayabilirsiniz.

istanbul jeneratör servis
istanbul jeneratör
istanbul jeneratör servis

Diğer İlçelerdeki Jeneratör Servislerimiz