Jeneratör Tamir ve Onarım

0 532 517 16 76

İstanbul Jeneratör Servis İstanbul Ve Tüm İlçelerinde Jeneratör Tamiri , Bakımı Ve Onarımı İçin BİZİ HEMEN ARAYIN GELELİM

Jeneratör bakım ve onarım sözleşmesi gereğince belirli aralıklarla aylık ya da yıllık şekilde periyodik bakıma tabi tutulmalıdır. Jeneratörünüzün, kesinti yaşanılacak durumlarda anlık devreye girmesi için çalışabilir vaziyette hazır olması gerekmektedir. Periyodik bakımların yanında yedek parça kontrolü, yağ ve akü kontrolü, akım-gerilim ve güç kontrolü ve son olarak kablo ve boru hatlarının kontrolü yapılmalıdır. Günlük kontrollerin de aksatılmadan yapılması gerekmektedir. Yaşanabilecek herhangi bir sorunda İstanbul Jeneratör Servis olarak sizlere teknik onarım-tamir ve bakım hizmetleri sunmaktayız. Jeneratörünüz fazla ısı ve ses yayılımları, voltaj yükselme-alçalma oranı, dalgalı frekans yayılımı, çıkış geriliminin olmaması ya da çok yüksek olması, kısa devre, nem yüksekliğinin fazla olması, vida ya da sargılarda gevşeklik, jeneratör sigortası durumu, rulman ve motor sorunları vb. birçok durumda sizlere tamir- onarım ve gerekli görülürse değişim hizmetleri sunmaktayız.

Gün içinde yaşayabileceğiniz tüm sorunlar için bizi aradığınızda adresinize kadar gelip aynı gün içinde tüm tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruzç Önceden belirleimiş olduğumuz periyodik bakım çizelgesine göre halihazırda müşterimiz olan sizler için ise yine gün içerisinde adresinize gelip periyodik bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Jenerator Tamir ve Onarım

Biz Sizi Arayalım

Mesajınız için teşekkürler. Mesajınız Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.
istanbul jeneratör
istanbul jeneratör servis

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Buradayız !

Arayın; Birlikte Hızlı ve Pratik Çözümler Üretelim.

ELEKTRİKSİZ KALMAYIN: 0 532 517 16 76