Jeneratör Servis

0 532 517 16 76

İstanbul Jeneratör Servis – Tüm İstanbul Geneline Alanında Uzman Gezici Ekiplerimizle Teknik Servis Hizmeti Veriyoruz – Detaylı Bilgi İçin HEMEN ARAYIN

Şebeke arızalarında ya da kesintilerde devreye giren jeneratörünüzün , sürekli çalışması ve sizi yarı yolda bırakmaması adına gerekli bakımları yapılmalıdır. Boyut ve güç bakımından farklılıklar gösteren jeneratörlerin günlük bakımları müşterilerimiz tarafından yapılması gerekmektedir. Sonrasında 3 ay, 6 ay ve 1 yıllık periyodik bakım sürelerinin ayarlanması ve zamanında yapılması gerekmektedir. Bu bakımların yapılması ile jeneratörünüzün çalışma ömrünü uzatıp verimli şekilde çalışmasını sağlamayı amaçlarız. İstanbul Jeneratör servis olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde müşterilerimize periyodik bakım, onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Yorulan ve yıpranan jeneratör parçaları için tüm marka ve modellerde yedek parça değişikliği imkanı sunuyoruz. İstanbul içinden bizlere ulaşan müşterilerimizin yanına gün içinde intikal edip gerekli yedek parça değişimini yapmaktayız. Endüstriyel alanlarda ağır çalışma koşullarında kullanılan jeneratörlerden portatif ve daha küçük jeneratörlere kadar tüm marka ve modellerde jeneratör parçası üretmekteyiz.

İstanbul Jeneratör Servis Hizmeti

İstanbul Jeneratör Servis Hizmeti

Talebe göre sıfır ya da 2.el jeneratör temin etmekte olup daha az maliyetli olması açısından ucuz  jeneratör tercih eden müşterilerimize 2.el jeneratör satışı yapmaktayız. Tüm güçte ve tüm alanlarda kullanılabilir , marka ve model fark etmeksizin jeneratör satışı yapmaktayız.

Yaşayabileceğiniz herhangi bir teknik aksaklık veya arızada bizleri telefon numaramızdan arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

Mesajınız için teşekkürler. Mesajınız Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.
istanbul jeneratör
istanbul jeneratör servis

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Buradayız !

Arayın; Birlikte Hızlı ve Pratik Çözümler Üretelim.

ELEKTRİKSİZ KALMAYIN: 0 532 517 16 76