Jeneratör Satışı

0 532 517 16 76

İstanbul Jeneratör Servis –Tüm Marka Ve Modellerde Jeneratör Satış Hizmeti İçin HEMEN BİZİ ARAYIN

Jeneratör satış işlemlerimizi, müşterilerimizin bizlere ilettiği bilgiler dahilinde ya da teknik servisimizin yardımı ile gerekli olan gerilim, frekans, faz sayısı, jeneratörün kullanılacağı alan ve fiziksel koşullar, yük karakteristik bilgileri dahilinde uygun olan model ve marka seçimi ile yapmaktayız.

Satışlarımızı sizlerin talebine göre İstanbul ‘da 2.el jeneratör veya sıfır jeneratör satışı gerçekleştirmekteyiz.

Enerji ihtiyacınızı karşılayabilecek en yeni ve en güçlü jeneratör marka ve modellerini temin etmekteyiz. Konutlar, iş yerleri, sanayi alanları ve sanayi tesisleri, ofisler, bürolar, inşaat ve site alanları, kazı alanları, park ve bahçeler, piknik ve kamp alanlarına, şenliklere ya da sosyal faaliyetlere, imalathanelere, fabrikalara, komplekslere, spor ya da sosyal aktivite alanlarına, yol yapım ve hat çalışmalarına , elektrik şebekesine uzak alanlara ve elektriğe ihtiyaç olunabilecek tüm alanlara aktif olarak jeneratör satışı yapmaktayız.

Hangi modellerde satış yapmaktayız?

Aksa , Emsa, Teksan, Mitsubishi ve Honda gibi birçok markanın sizlerin ihtiyacı olan güç ve boyutuna göre tüm jeneratörlerin satışını yapmaktayız.

jeneratör satış

Jeneratör Satış

Hangi yakıt türlerinde satış yapmaktayız?

Benzinli jeneratör, dizel jenratör ve LP’li olmak üzere tüm yakıt türlerine göre jeneratörleri temin etmekte ve satışını yapmaktayız.

Hangi güç çeşitlerinde satış yapmaktayız?

Acil yedek güç (ESP), Birincil güç (PRP) ve Sürekli güç (COP) sağlayabilen jeneratör çeşitlerinin satışlarını yapmaktayız.

Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

Mesajınız için teşekkürler. Mesajınız Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.
istanbul jeneratör
istanbul jeneratör servis

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Buradayız !

Arayın; Birlikte Hızlı ve Pratik Çözümler Üretelim.

ELEKTRİKSİZ KALMAYIN: 0 532 517 16 76