Hakkımızda

24 Saat Ulaşabilirsiniz

CALL NOW: 1-800-123-456

24 Saat Ulaşabilirsiniz

ŞİMDİ ARA: 0 532 517 16 76

24 Saat Ulaşabilirsiniz

şimdi ara: 0 532 517 16 76
İstanbul Jeneratör Hakkında

İSTANBUL JENERATÖR SERVİS

İstanbul ve ilçelerinde jeneratör servisi hizmetlerimiz deneyimli ve sertifikalı teknisyenlerimizle 12 yıldır titizlikle yürütülmektedir. Türkiye ve özellikle İstanbul’da jeneratör sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmet sloganıyla başladığımız yolculuğumuza, dostla ve güçlü bir iletişimle portföyümüze memnun müşteriler eklemeye devam diyoruz.
Jeneratör alım satımı yapıyoruz ve dinamolarınızın ömrünü uzatmak için sektördeki en iyi uygulamaları kullanarak çok planlı ve kapsamlı bakım programları uyguluyoruz. Sıfır ve ikinci el tüm  jeneratör markaların satış işlemlerini yapmakla kalmıyor aynı zamanda tüm ihtiyaç ve sorularınıza yanıtlar veriyoruz. Özellikle kısa süreli enerji ihtiyaçlarınızda yine sıfır ve ikinci el jeneratör kiralama işlemleri gerçekleştiriyoruz. Günlük ve haftalık olmak üzere kısa süreli ihtiyaçlarınıza cevaplar verebiliriz. Bunun yanında daha uzun süreli kullanımlarınız için aylık ve yıllık kiralama seçenekleri de sunuyoruz. Kiralama işlemlerinden önce sizler ve biz tedarikçi adına periyodik bakım ve arıza gibi durumlar için, kullanımdan sonra jeneratör için ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçmek ve bakım periyodlarında mağdur olmamanız adına kontrat imzalıyoruz. Bir süre sonra jeneratörünüzü satmak ya da sıfır yerine 2.el almak istemeniz durumunda 2.El jeneratör kiralama hizmeti de sunuyoruz. Yine bir süre sonra yaşayacağınız arıza ve parça kaybı durumlarında kullanmış olduğunuz marka ve model de ki yedek parça temini  ve satışını da gerçekleştiriyoruz.

Jeneratörünüzün verimli çalışması için periyodik bakımlarını yaptırmalısınız

Periyodik bakım için sizlere çizelge hazırlayarak belli periyodlarda jeneratör bakımı gerçekleştiriyoruz. Sizlerin yapması gereken günlük ve haftalık bakımların yanında 3, 6 ve 12 aylık bakım hizmeti veriyoruz.

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Buradayız !

Arayın; Birlikte Hızlı ve Pratik Çözümler Üretelim.

ELEKTRİKSİZ KALMAYIN: 0 532 517 16 76