Jeneratör Kiralama

0 532 517 16 76

İstanbul Jeneratör Servis Tüm İstanbul Genelinde KİRALIK JENERATÖR Tüm Marka ve Modellerde İstediğiniz Jeneratör Kiralama Hizmeti İçin HEMEN BİZİ ARAYIN GELELİM

İstanbul Jeneratör Servis olarak siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda jeneratör kiralama hizmetleri vermekteyiz. Acil durumlarda, düğün, organizasyon, açık hava alanlarında, kapalı mekanlarda, işletme ve konutlarda ihtiyacınız olabilecek tüm markalarda ve tüm güç çeşitlerinde; saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere sizlere jeneratör kiralama hizmeti vermekteyiz. Sizlerin maliyet açısından zorlanmadan, uzun kesintilerde mağdur olmadan, iş ve zaman kaybı yaşamadan kısa sürede ihtiyaçlarınızı karşılamak adına uygun maliyetli ve gerekli performansta jeneratörleri temin ederek, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

jenerator-kiralama

Taleplerinize göre sıfır ya da 2.el jeneratör kiralama hizmeti veriyoruz. Kiralama hizmetlerimizde, bizi aradığınız takdirde gezici ekiplerimizin sizler için gerekli olan jeneratöre karar verilmesi adına adresinize kadar gelip beraber jeneratör seçimi yapıyoruz. Dizel, benzinli, lpg’li ve doğal gazlı jeneratör seçenekleri sunuyoruz. Bunların yanında kısa ve uzun kullanımlarınıza göre yakıt maliyeti sizlere ait olmak üzeere kullanım ücretini çıkarıyoruz. Kullanımlarınızın süresine göre kısa ya da uzun süreli jeneratör seçenekleri sunuyoruz.

Hangi Durumlarda Jeneratör Kiralanabilir ?

Kısa süreli organizasyonlarınızda , çok uzun sürecek dönemsel işlerinizde kiralayabilirsiniz. Kutlama, parti, gösteri, tiyatro, konser, müsabakalar, ufak çaplı çalışmalar, inşaat alanları, konutlar, iş merkezleri , iş yerleri, siteler, ofisler, parklar, kamp alanları, seyehat gezileri, bahçeler vb. bir çok alanda jeneratör kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Kiralık Jeneratör Fiyatları ?

Kiralamak istediğiniz jeneratörün fiyatı kiralama süresine ve jeneratörün kalitesine göre değişmektedir. Tüm marka ve modellerde jeneratör kiralıyoruz. Seçeceğiniz jeneratörün özelliklerine karar verdikten sonra gezici ekibimizin analizleri sonucunda ya da bize ulaşmanız durumunda sizlere daha ayrıntılı fiyat bilgizi çıkarmış olacağız.

Biz Sizi Arayalım

Mesajınız için teşekkürler. Mesajınız Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.
istanbul jeneratör
istanbul jeneratör servis

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Buradayız !

Arayın; Birlikte Hızlı ve Pratik Çözümler Üretelim.

ELEKTRİKSİZ KALMAYIN: 0 532 517 16 76