Jeneratör Montaj-Demontaj ve Nakliye İşlemleri

0 532 517 16 76

İstanbul Jeneratör Servis – Tüm İstanbul Geneline Jeneratör Getiriyoruz – Tüm Jeneratör Montaj ve Demontaj İşlemleri İçin HEMEN BİZİ ARAYIN

Alım-satım işlemlerinde İstanbul Jeneratör Servis olarak tüm nakliye hizmetlerini üstleniyoruz. Sıfır ya da 2.el jeneratörünüzü ayağınıza kadar getiriyor güvenli şekilde teslim ediyoruz.

Jeneratörünüzün ilk açılımında ve kurulumunda alanında uzman teknik bir ekibin montaj yapması önerilmektedir.

 Jeneratörünüzün garanti kapsamı dışına çıkmaması, stabil ve güvenli çalışabilmesi için ilk kurulum işlemlerini İstanbul Jeneratör Servis olarak gerçekleştirmekteyiz. İlk çalıştırma işlemini sizlerin önünde yaparak garantiye girişinizi sağlıyoruz. Demontaj işlemelerini de yine sizlerin önünde yaparak oluşabilecek herhangi bir zararın önüne geçmiş oluyoruz.

Jeneratörünüzü satın aldığınız andan itibaren adresinize teslim şekilde jeneratörünüzü güvenilir ve hızlı şekilde nakliye araçlarımızla beraber sizlere ulaştırıyoruz. Teknik ekibimizle beraber jeneratörünüzün kurulum alanını montaj için hazırlıyor ve gerekli fiziksel koşulları sağlıyoruz. Jeneraötr kurulumundan hemen sonra ilk çalıştırm aişlemini gerçekleştiriyoruz. Jeneratörünüzün çalıştırılmasından sonra sizlerle beraber periyodik bakım sözleşmesini düzenliyor ve sizlerede jeneratörünüzün günlük bakım periyodlarını bildiriyoruz.

Bir süre sonra jeneratörünüzü satmak ya da jeneratörünüzün yerini değiştirmek istemeniz durumunda yine aynı gün içinde adresinize intikal edip demontaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tüm bu hizmet işlemlerini hızlı ve alanında uzman ekibimizle beraber gerçekleştiriyoruz.

Jeneratör Montaj demontaj nakliye

Biz Sizi Arayalım

Mesajınız için teşekkürler. Mesajınız Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.
istanbul jeneratör
istanbul jeneratör servis

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Buradayız !

Arayın; Birlikte Hızlı ve Pratik Çözümler Üretelim.

ELEKTRİKSİZ KALMAYIN: 0 532 517 16 76