Jeneratör Periyodik Bakım

0 532 517 16 76

İstanbul Jeneratör Servis – Jeneratörlerinizin Tüm Periyodik Bakım Günlerini Ayarlayalım – ARAYIN GELELİM

Jeneratörün verimli ve sorunsuz çalışması için belli aralıklarla bakım işlemleri yapılmalıdır.

Düzenli aralıklarda yapacağımız kapsamlı analizler neticesinde, elektrik üreteçlerinizin performansını izleyerek problem başlamadan sorunları belirleyip gerekli bakımları yapıyoruz.  Günlük, haftalık, aylık ve yıllık periyotlarda yapılması gereken bakım işlemleri şunlardır;

Günlük kontrollerde yapılması gereken ilk işlem jeneratörün tamamen kapatılmasıdır. Sonrasında su, yağ ve yakıt akıntısı olup olmadığına bakılmalıdır. Jeneratöre baskı uygulayacak bir alan dışında bakım işlemlerinin yapılmasına özen gösterilmelidir. Sonrasında sırasıyla jeneratörün -eğer çok tozlu ya da kirli ise- temizliği yapılmalı, akü kontrolü yapılmalı, yakıt ikmal edilmeli, radyatör kontrolü yapılarak son olarak da soğutma suyu eklenmelidir.

Sonraki aşamalarda yapılacak bakımlar teknik servis kontrolünde gerçekleşmelidir.

Jeneratörün genel arıza ve yük testleri yapılarak başlanan bakım işlemi sırasıyla bağlantı kabloları, yağ filtresi, hava filtresi, ve yakıt filtresi kontrolleri ile devam eder. Motor yağı değiştirilir, ısınmadan kaynaklanacak deforme parçalar onarılır ya da gerekiyorsa değiştirilir. Sübap ayarları kontrol edilir. Göstergeler ve panel kontrolü yapılır. Genel bir jeneratör temizliği yapılarak periyodik bakım işlemleri bitirilir. Tüm bunların ve günlük bakımların dışında kalan diğer arıza ve sorunların çözümü de periyodik bakım sürecinde onarılmaktadır.

Jeneratör Periyodik Bakım

Biz Sizi Arayalım

Mesajınız için teşekkürler. Mesajınız Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz.
istanbul jeneratör
istanbul jeneratör servis

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Buradayız !

Arayın; Birlikte Hızlı ve Pratik Çözümler Üretelim.

ELEKTRİKSİZ KALMAYIN: 0 532 517 16 76