0 532 517 16 76

Bizi Arayın Jeneratörünüzü Aynı Gün Kapınıza Teslim Edelim

 

 

Başakşehir Jeneratör Yedek Parça Satışı

Başakşehir Jeneratör Yedek Parça Satışı

Jeneratör markası fark etmeksizin bu alanda hizmetleri veren Başakşehir jeneratör servisi olarak farklı güç ve modellerde 2.el jeneratör alım-satım, jeneratör bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz. Uzun süreli elektrik kesintilerinin önüne geçmek ya da elektrik ihtiyacı yaşayabileceğiniz herhangi bir alana, zamanında jeneratör teslimi yapıyoruz. Jeneratörleriniz teknik bakımlarını yaparak ileride yaşayabileceğiniz arızaların erkenden önüne geçiyoruz.

Başakşehir Jeneratör Kiralama

Başakşehir Jeneratör Kiralama

Başakşehirde Hangi Hizmetleri Veriyoruz ?

Başakşehir ilçesi ve yakın çevre ilçelerde aktif olarak jeneratör bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. İlçede bulunan yapay gölet çevresinde ki kafelere ve işletmelere jeneratör temin etmekte ve tüm bakım onarım işlemleriyle ilgilenmekteyiz. İkitelli bölgesinde, sanayi alanındaki işletmelerin yanında özellikle futbol turizminden dolayı seyyar işletmeciler için 2.el jeneratör temin etmekteyiz.

Başakşehir Jeneratör Periyodik Bakım

Başakşehir Jeneratör Periyodik Bakım

Tüm bu jeneratör işlemlerinin yanında her iş ve alana uygun jeneratör bulundurarak tüm ihtiyaçlara karşılık vermeye çalışarak jeneratör yedek parça temini, montajı ve demontajı dışında periyodik bakım sürecini de firma olarak biz üstleniyoruz.

istanbul jeneratör servis
istanbul jeneratör
istanbul jeneratör servis

Diğer İlçelerdeki Jeneratör Servislerimiz