0 532 517 16 76

Bayrampaşa Jeneratör Teknik Servisi Tüm Hizmetler İçin Arayın Gelelim

Bayrampaşa Jeneratör Kiralama

Bayrampaşa Jeneratör Kiralama

Bayrampaşa jeneratör servisi olarak Bayrampaşa da özellikle sanayi ve ticaret üzerine yoğunlaşmış alanlarda jeneratör servis hizmeti veriyoruz. Bölgede ki tekstil, sanayi, hırdavat ve döküm işleme atölyelerinin neredeyse hepsi ile jeneratör alım-satım, jeneratör kiralama, 2.El jeneratör alım-satım, jeneratör yedek parça gibi alanlarda hizmet veriyoruz.

Forum İstanbul, IKEA ve Bauhaus gibi avmler ve bu avmlerin etrafında yoğunlaşan kafe, restoran, ofis, konut vb. birçok işletme ile aktif halde jeneratör teknik servisi olarak çalışıyoruz.

İlçede yine birçok kamu kurum ve kuruluşlarına , üniversite ve sağlık kurumlarına aktif olarak jeneratör temin ediyoruz.

Bayrampaşa Jeneratör Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler ?

Sıfır ya da 2.El jeneratör satışı yapan firmamızın siz müşterilerimize jeneratör satışlarında yardımcı oluyoruz. İstediğiniz güçte ve boyutta jeneratörü temin ediyoruz. Jeneratör satış işlemi bittikten sonra montaj ve kurulum işlemleri için adresinize kadar geliyoruz. Aynı gün içerisinde jeneratör montaj işlemlerini bitiriyoruz. Kurulum ve çalıştırma işleminden sonra jeneratörünüzün periyodik bakım çizelgesini çıkartıyoruz. Günlük ve aylık bakımlarda neler yapmanız gerektiğini sizlere bildiriyoruz. 6 aylık, 1 yıllık ve belirli çalıştırma saatine göre ayarladığımız diğer bakım günlerinde teknik servisimiz tarafından bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bayrampaşa Jeneratör Yedek Parça

Bayrampaşa Jeneratör Yedek Parça

Jeneratör Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Jeneratör seçiminizde öncelikle istenilen güç özelliklerini belirlemek önemli görülür. Kesintilerde hangi eşya ya da gereçlere enerji sağlanacağına göre bir güç tesbiti yapılmalıdır. Maliyet tablosuna göre sizlere uygun olan marka ve modele karar verilmelidir.

Jeneratörüm Kaç Güne Elime Ulaşır ?

İstanbulun tüm ilçelerine nakliye işlemi gerçekleştiriyoruz. Bayrampaşa ve çevre ilçelere siparişin verildiği gün içerisinde teslimat yapılıyorken uzak ilçelerde teslimat süremiz 24 saat aksayabiliyor.

Bayrampaşa Jeneratör Bakım

Bayrampaşa Jeneratör Bakım

Jeneratör Montaj Ve Demontaj İşlemleri ?

Sizlere ulaştırılan jeneratörünüzü aynı gün içerisinde teslim edip sizlerin önünde seçilen alana kurulumunu yapıyoruz. Montaj işlemi biten jeneratörün kullanımı için gerekli teknik bilgileri veriyor ve ilk çalıştırma işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

 

istanbul jeneratör servis
istanbul jeneratör
istanbul jeneratör servis

Diğer İlçelerdeki Jeneratör Servislerimiz