0 532 517 16 76

Eyüp Jeneratör Servisi – Jeneratör  Kiralama ve Alım Satım Hizmeti İçin Bir Telefon Uzağınızdayız

Eyüp Jeneratör Servisi

Eyüp Jeneratör Servisi

İlçedeki kesintilerin çok olduğu alanlarda özellikle gelen jeneratör kiralama taleplerine yönelik çalışıyoruz. Birçok konut için jeneratör temin etmiş olup tüm periyodik bakımlarını da üstleniyoruz. Konutların yanında ofis ve işyerlerine de kesintilerinden dolayı yaşayabilecekleri zorluklara karşılık jeneratör satışı, satış sonrası kurulum, ilk çalıştırma, bakım çizelgesi hazırlama, periyodik bakım, onarım ve tamirat gibi hizmetler veriyoruz.

Jeneratörler Nerelerde Kullanılır?

Daha çok sanayilerde enerji yoğun enerji ihtiyacına yönelik kullanılan jeneratörler, makine sanayisi, inşaat sanayisi, otomotiv sanayisi ve daha pek çok sektörde de ilk tercih edilen ürünler arasındadır. Elektrik kesintisi kaynaklı yaşanacak maddi ve manevi kayıpların bu ortamlarda engellenmesi önemlidir.

Avantajları Nelerdir?

Elektrik kesintisi durumlarında, işletmeye bağlı bulunan tüm elektronik cihazların işlevine devam etmesi için gerekli enerjiyi temin etmesi en büyük avantajlarından biridir. Ayrıca hastanelerde hayati önem taşıyan yaşam destek üniteleri gibi cihazların işlevini sürdürmesini sağlar ve ameliyathanelerdeki elektrik kesintisini engeller. Ev ve iş yerleri gibi alanlarda temel elektrik enerjisi üretimini sağlar.

Eyüp Jeneratör Kiralama

Eyüp Jeneratör Kiralama

Jeneratör Bakımları

Eyüp Jeneratör Servisi olarak jeneratörlerinizin tüm bakımlarını yapıyoruz. Jeneratörlerinizde meydana gelen ve gelebilecek her türlü arızanın bakım ve onarımı yaparak garanti desteği sağlıyoruz

Jeneratör bakımı periyodik olarak düzenli yapılması gerekir. Periyodik olarak yapılan bakımlar pek çok avantajı beraberinde getirir. Firmamızdan aldığınız hizmetler içinde olan periyodik bakımlar sonrası, yapılan en ufak bir işlemi bile kayıt altında tutarak bir sonraki gelişte daha önce neler yapıldığını ve oluşmuş arızaları bilerek zaman ve enerji kaybının önüne geçiyoruz.

Eyüp jeneratör Bakım

Eyüp jeneratör Bakım

Klasik Bakım İşlemleri

Periyodik bakımlar jeneratörlerinizin ömrünü uzatan işlemlerdir. Ayrıca 6 ayda bir ya da 250 saatte bir motor yağı değişimi ve bazı durumlarda filtre değişimi de önermekteyiz. Bu da makinenin işlevini sorunsuz yerine getirmesini sağlar.

Firma olarak deneyimli personel ve alanında profesyonel elemanlarımız ile size hem güvenli hem de kaliteli bir hizmet vermekteyiz. 2. el alım satım da yapan firmamız ile artık ihtiyaç duymadığınız jeneratörlerinizi alıp, bakımlarını ve gerekiyorsa onarımını yapıp ihtiyacı olanlara temin ediyoruz.

istanbul jeneratör servis
istanbul jeneratör
istanbul jeneratör servis

Diğer İlçelerdeki Jeneratör Servislerimiz