0 532 517 16 76

Şile Jeneratör Servisi Jeneratör Satışı, Jeneratör Yedek Parça ve Jeneratör Kiralama İşlemleri Zamanında Çözüm

Şile Jeneratör Servisi

Şile Jeneratör Servisi

Şile jeneratör servisi olarak aktif olarak hizmet verdiğimiz Şile’de ve çevre ilçelerde özellikle turizm alanında jeneratör temin hizmeti vermekteyiz. Turizm odaklı ve merkeze uzak olan kamp, festival ya da seyahat alanlarında jeneratör satış hizmeti veriyoruz. Su kaynaklarının yoğun olduğu ve turistlerin uğrak yerleri olan Kumbaba Tepesi, On bir göller vadisi, Hacılı Şelalesi ve Saklıgöl gibi turizm alanlarında, elektrik şebekelerine uzak alanlar olduğu için kamp yapmak isteyen müşterilerimiz için portatif ve kısa süreli jeneratörler kiralıyoruz. Yine bu alanlardaki turizm odaklı işletmelere kısa sürelide olsa yaşayabilecekleri elektrik kesintileri için jeneratör kiralama, 2.El jeneratör temini ve jeneratör satışı yapıyoruz.

Şile 2.El Jeneratör

Şile 2.El Jeneratör

Jeneratör Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Jeneratör seçimi için öncelikle ne kadar güçte bir enerji ihtiyacının olduğuna karar verilmeli. Ne tür bir kesinti durumunda jeneratörün devreye girmesi gerektiği belirlenmeli ve o güçte bir jeneratör seçimi yapılmalı. Sonrasında istenilen jeneratör markası belirlenmelidir. Marka ve güç seçimi yapıldıktan sonra jeneratörün boyutuna karar verilmelidir. Jeneratör boyutuna göre fiziksel mekan teşhis edilmeli ve montaj işlemleri için önceden ayarlanmalıdır. Talebe göre jeneratörün hangi sıklıkla çalışması gerektiğine karar verilmeli ve o türde bir jeneratör seçilmelidir. Son olarak yakıt maliyeti ve kalitesine göre dizel, benzin ya da LPG’li jeneratörlerden biri seçilmelidir.

Jeneratör Satışını Nasıl Yapıyoruz?

Şile içerisinde konut, ofis ve işyeri yoğunluğu olan ya da yine turistik etkileşimin çok olduğu tarihi ve turistik alanlardaki işyerlerine jeneratör temin ediyoruz. Tüm bunların yanında tüm jeneratörlerin bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz.

Şile Kiralık Jeneratör

Şile Kiralık Jeneratör

Satışını gerçekleştirdiğimiz jeneratörlerin periyodik bakım kontrolleri için 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık bakım kontrol planını düzenliyoruz. Belirli periyodlarla jeneratör yedek parça ve çalışma düzeni kontrolleri yapıyoruz. Bunların dışında gerekli olan günlük bakım için siz müşterilerimize neleri nasıl yapmanız gerektiğini iletiyoruz.

Jeneratör Arıza Bakım Onarım ve Servis İşlemlerini Nasıl Yapıyoruz?

Yaşanabilecek bir arıza durumunda gerekli arıza teşhisi için 7/24 servis hizmeti veriyoruz. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle jeneratörde ki sorunu belirliyor ve müdahale ediyoruz. Parça bozukluklarında sıfır ve 2.el jeneratör parçaları temin ediyor ve parça değişikliği gerçekleştiriyoruz. Garanti kapsamında ki jeneratörler için, tamir ile çözülemeyecek bir sorun ise jeneratör değişikliği yapıyoruz.

istanbul jeneratör servis
istanbul jeneratör
istanbul jeneratör servis

Diğer İlçelerdeki Jeneratör Servislerimiz