0 532 517 16 76

Şişli Jeneratör Servisi  Arıza Tesbiti Jeneratör Doktorları Yanınızda

Şişli jeneratör servisi

Şişli jeneratör servisi

Şişli jeneratör servisi olarak geniş çaplı jeneratör hizmeti verdiğimiz Şişli de jeneratör alım-satım, jeneratör kiralama, jeneratör yedek parça temini ve jeneratör bakım hizmetlerine hız kesmeden devam ediyoruz.

Katma değer açısından İstanbul içinde büyük öneme sahip olan Şişli de çok fazla işletme için jeneratör satışı, ve periyodik jeneratör bakım hizmetlerimize devam ediyoruz. Şişli merkez olmak üzere, özellikle Harbiye ve Teşvikiye ve diğer tüm beldelerde; işyeri, imalathane, fabrika, konut, villa, dağ ve kamp evleri vb.  kuruluşlara hizmet vermekteyiz.

Şişli Jeneratör Yedek Parça

Şişli Jeneratör Yedek Parça

Şişli’de Hangi Hizmetleri Veriyoruz ?

Şişli jeneratör servisi olarak jenratör satın almak istediğinizde sizlere adresinize gelerek yer ve güç tesbiti ile birlik uygun güçte ve modelde jenratör seçimi yaparak satış işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Satın alınan jeneratörün aynı gün içinde kurulumunu ve çalıştırma işlemini yapıyoruz. Jeneratörünüzün günlük ve periyodik bakım süreçlerini analiz ederk sizlere çizelge çıkartıyoruz. Sonrasında yaşayacağınız parça kaybı ,arıza vb. gibi durumlarda sizlere 7/24 teknik servis hizmeti veriyoruzç

Tüm bu işlemlerden sonra aylık ve yıllık periyodik bakım işlemleri için sizlerin adresine gelerek bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Yine jeneratör kiralamak isteyen ya da satmak isteyenler için adrese kadar gelip yerinde ,zamanında ve değerinde jeneratör alımları gerçekleştiriyoruz.

Şişli 2.El Jeneratör

Şişli 2.El Jeneratör

istanbul jeneratör servis
istanbul jeneratör
istanbul jeneratör servis

Diğer İlçelerdeki Jeneratör Servislerimiz