Sultangazi Jeneratör Servis Hizmeti – Jeneratör Alım Satım ve Tüm Yedek Parçaların Temini İçin BİZİ ARAYIN VE SİZE UYGUN JENRATÖRE BERABER KARAR VERELİM

Sultangazi jeneratör servisi

Sultangazi jeneratör servisi

İlçede ki 16 mahallenin tümünde Sultangazi jeneratör servisi olarak jeneratör tamir, jeneratör satış, jeneratör kiralama, 2.el jeneratör satışı hizmetleri veriyoruz. Ormanlık alanlara kurulan park ve bahçelerde ki işletmelere ve kafelere, piknik yapmak isteyenlere ya da turistik gezilere portatif taşınabilir jeneratör temin ediyoruz. Bunların dışında konut ve işyerlerine jeneratör satış hizmeti veriyoruz.

Jeneratör Bakım Ve Onarım İşlemleri Nelerdir ?

Jeneratörün genel aksaklıklarında garanti sürecinde olanların değişimi, parça aşınması ya da bozulması durumlarında parça değişimi işlemleri yapıyoruz. Bize ulaştığınızda gün içerisinde adresinize kadar gelip sorunu aynı gün içinde çözüyoruz. Bunların yanında jeneratörünü satmak ya da değiştirmek istediğinizde de sizlere yardımcı oluyoruz.

Sultangazi jeneratör periyodik bakım

Sultangazi jeneratör periyodik bakım

Jeneratör Bakımında Çalışanlarımız Neler Yapar?

 Herhangi bir sorun olmadan bir takıntı veya duraklık varsa jeneratör sorunludur demektir. Bu sorun çalışma arkadaşlarımız tarafından çözülür.

Jeneratörün etiket değerine bakarak akım, gerilim, güç değerleri okunur. Aksi bir durum vaarsa anında müdahale edilir. Bir aksilik sezilirse ve tespit edilirse jeneratör servisi bünyesinde bulunan çalışma arkadaşlarımız tarafından  düzeltmeler yapılır ve eksiksiz bir şekilde teslim edilir

HEMEN ARAYIN 0532 517 16 76

Elektrik  bağlantı şekli ile elektrik tablosu açılarak karşılaştırma yapılır. Gövdede herhangi bir elektrik kaçağı olup olmadığını öğrenmek için ekipmanlar içinde bulunan ölçmede kullanılan aletler yardımı ile bobin üzerindeki sargı uçları kontrol edilerek kısa devre ve gövdeye elektrik  kaçağı olup olmadığına bakılır. Sorun teşkil edilirse gerekli düzeltmeler yapılır.

Yaşayabileceğiniz tüm sorunlarda sadece bir telefon uzağınızdayız

Jeneratörde, kablo priz giriş yerlerinde eksiklik kopukluk  var mı diye bakılır ve bir sorun tespit edilirse bu sorun çözülür ve eksiksiz bir şekilde teslim edilir.

Sultangazi Jeneratör Kiralama

Sultangazi Jeneratör Kiralama

istanbul jeneratör servis
istanbul jeneratör
istanbul jeneratör servis

Diğer İlçelerdeki Jeneratör Servislerimiz