0 532 517 16 76

Ümraniye Jeneratör Servisi Jeneratör Kiralama ve Jeneratör Yedek Parça Satışı İçin BİZİ ARAYIN

Ümraniye Jeneratör Servisi

Ümraniye Jeneratör Servisi

Ümraniye jeneratör servisi olarak İstanbul’ un en kalabalık ilçesi olan Ümraniye de jeneratör alım-satım-tamir-bakım ve yedek parça hizmeti veriyoruz. Çok hızlı kentleşen Ümraniye’ de sürekli elektrik ihtiyacına karşılık sıfır ve 2.el jeneratör temin etme konusunda başarılı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle kentleşmenin artış gösterdiği mahallelerin de inşaat , konut ve ofislere jeneratör temin ediyoruz.

Ümraniye’de Dudullu, Esenşehir, Atakent ve Ihlamurkuyu semtlerinde ce diğer tüm semtlerde hizmet servisi veriyoruz. Yine Ümraniye de bulunan İmes Organize Sanayi, Fatih Sultan Mehmet Sanayi Sitesi gibi önemli sanayi alanlarına jeneratör temini ve satışı hizmetleri veriyoruz. Ümraniye Kaymakamlığı ve Ümraniye Belediyesinin ilçe ve semt çalışmalarında jeneratör ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Ümraniye’de seyahat sektöründe yer alan otobüs firmalarına ve firma bürolarına ihtiyaçları olduklarında jeneratör kiralama hizmeti veriyoruz.

Ümraniye Kiralık Jeneratör

Ümraniye Kiralık Jeneratör

 Jeneratör Bakımı ve Servis Hizmetleri

Kullandığınız jeneratörün  uzun ömürlü olması adına birtakım bakım işlemleri uygulanması gerekmektedir. Sürekli kullanım halinde olan jeneratörler için günlük ve haftalık bakım periyodlarının aksatılmaması önerilmektedir.

Günlük bakımda, jeneratörünüzün motor yağı seviyesini kontrol edin. Jeneratör motorunun içindeki tankta yeterli seviyede mazot olup olmadığını kontrol edilmelidir. Aynı şekilde jeneratör motorunun yağ seviyesini kontrol edilmelidir.

Haftalık bakımda, akülerinizin doluluk oranını kontrol edilmeli, su, yağ ya da mazot kaçağı ihtimalini bakılmalıdır. Son olarak yaklaşık yarım saat boşta çalıştırma işlemi yapılmalıdır.

Ümraniye Jeneratör Periyodik Bakım

Ümraniye Jeneratör Periyodik Bakım

istanbul jeneratör servis
istanbul jeneratör
istanbul jeneratör servis

Diğer İlçelerdeki Jeneratör Servislerimiz